Bilgisayarim kendi kendine kapaniyor.

Öncelikle merhaba.Bugunlerde yasadigim sorunu sizinle paylasip bu derdime bi carr bulmaniz icin size yalvariyorum.Konudada belirttigim gibi bilgisayarim durduk yere kendi kendine kapaniyor.

Size Neler Oldugunu Anlatayim;

1.İlk olarak bilgisayarimin ekrani kapaniyor sihaylasiyor ve Sinyal yok diyor.

2.ama kasa calismaya devam ediyor.

3.Bir muddet sonra kasaninda calismasi duruyor ve hersey tamamen kapaniyor.

4.Ben fareyi oynattigimda bilgisayar tekrar devreye giriyor ve oturum acma yeri geliyor.

5.Bende tikliyorim ve oturumum aciliyor.

6.Bazenleride oturum acmadan gidiyor.Yada oturum actigim gibi gidiyor.

NOLUR BANA YARDIM EDIN SIMDIDEN TESEKKURLER

skaldar00 skaldar00 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu problemin oluşmasının üzerinden çok zaman geçmediyse, Sistem Geri Yüklemeyi dene:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Çözüm olmazsa kasayı aç (desktop herhalde) ve ekran kartını üstten alta doğru parmaklarınla bastırarak slota iyice oturmasını sağla.

    Bundanda çözüm sağlayamazsan monitörle kasa (ekran kartı çıkışı) arasındaki kablo ile bağlantıların durumlarını kontrol et ve gerekirse uygun başka bir kablo ile dene (Tanıdıklardan denemek için bu tarz bir kablo istenebilir).

    temmuz temmuz (12505)