Bilgisayarım kendi kendine kapanıyor.

Güç Kaynağı var. Masaüstü Bilgisayar. Windows 10 . Bilgisayarda hata verince otomatik yeniden başlatmayı kapattım. Çok enerji harcayan şeyler kullanınca kapanıyor. Ve en çok bluestacks adlı programda kapanıyor.

turansmsk10 turansmsk10 (-78)
7 yıl önce sordu

  • Sorun çözüldü turansmsk10 7 yıl önce
  • Sorunu nasıl çözdüğünü detaylı olarak kendi soruna yazabilirsin. Aynı sorunu yaşayanlar da bundan faydalanır hakan 7 yıl önce
  • Tamam teşekkürler sağol :) turansmsk10 7 yıl önce
  • Teşekkürler sağol :) turansmsk10 7 yıl önce
  • Sağol paylaşım için :) hakan 7 yıl önce
  • önemli değil :) turansmsk10 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bilgisayarıma sağ tuşla tıklayın. Özelliklere Tıklayın. Ve sol taraftaki gelişmiş sistem ayarlarına tıklayın. Burda karşınıza bir kutucuk gelecektir. Burdan başlangıç ve kurtarmanın alt tarafındaki ayarlara tıklayın. Sistem Hatasındaki otamatik olarak yeniden başlat seçeniği sizde açık olcaktır onu kapatın. Ve ayrıca orada işletim sisteminin altındaki kutucuklarda açık olacaktır. Onlarıda kapatın . İşte bu kadar.

turansmsk10 turansmsk10 (-78)
7 yıl önce cevaplandı

  • Bahsettiğin şekilde ayarlar pek sağlıklı değil ama yinede benzer hallerde bir çözüm sayılabilir. Şimdi çözüm ymesajının sol tarafında "Kabul" düğmesini tıklayarak konuyu kapatmalısın. "Güvenirlilik" puanı kazanacaksın :) temmuz 7 yıl önce
  • Sağol :D turansmsk10 7 yıl önce