Bilgisayarım kendi kendine reset atıyor

Bilgisayarım  kopyalama rardan çıkarma program kurma vb. Gibi işlem yaparken kendiliğinden kapanıp yeniden açılıyor bazen oyun oynarken de böyle  oluyor.

winxp winxp (17)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • Virüslerden/Malware'lerdende kaynaklanabilir bu sorun o yüzden Bilgisayarınızı MalwareBytes ile bir tarayın
    • RAM'leri Farklı slotlarda takıp çalıştırmayı deneyin.
    • HardDiskinde BAD Sector olabilir, HD Tune programıyla HDD'i Tarayın.
      HD Tune
    • Güç Kaynağının Fanı dönüyormu ? Güç kaynağında bir sorun olabilir.
    • Ekran Kartını Çıkarıp bu işlemleri dene bakalım tekrar olacakmı.
    • BIOS Ayarlarını sıfırla.
    • Son olarak Anakart'ta bir arıza oluşmuş olabilir.
    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler ederim cevabınız için bir virüs taraması yaptım sonra düzeldi. winxp 4 yıl önce
    • Önemli değil Cevabımı onaylarsan sevinirim Başkalarıda faydalanmış olur :) @winxp infinity 4 yıl önce