Bilgisayarım kendiliğinden kapanıyor

Arkadaşlar ben bilgisayar masamı değiştirdiğim için bilgisayarımın kablolarını falan hepsini çıkardım ve yeni masaya kurdum ancak bilgisayarım açıldıktan kısa bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor ama bazen kapanmıyor kasayı hiç açmadım sadece kabloları çıkarıp yerini değiştirdim. Yerini değiştirmeden önce bilgisayar kendiliğinden hiç kapanmazdı...

Sistem özelliklerim

Core 2 quad Q8300 işlemci

4 gb ram

1gb amd 5500 ekran kartı

winxp winxp (17)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • Anakartın 24 Pin güç bağlantı kablosunu çıkarıp yerine tekrar takın.
    • İşlemci güç bağlantı kablosunu çıkarıp tekrar tak.
    • şlemci soğutucusunu doğru düzgün takın, takılıysa yerine tam oturduğundan emin olun.
    • Çift modül RAM varsa, tek tek deneyip sistemi çalıştırmayı dene.
    • İşlemcinin macunu kurumuş olabilir, soğutucuyu çıkarıp macuna bir bak.

    hydra hydra (3800)