Bilgisayarim kendine reset atiyor.

Acildiginda UC Browser denilen cince mi japoncami bilmiyorum bir tarayici aciyor program ekle kaldira girmek isteyince bir sorunla karsilasildi hatasi veriyor windows 10 antivirus yok

ibrahimozer ibrahimozer (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Antivirüs olmayabilir ama Defender var. Eğer sen onu kapatmadıysan (disable ayarlarına almadıysan) aktif (enable) olmalıdır. Onunla "Tam" bir tarama yap.

    Ayrıca;

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Ve eğer UC Browser hala duruyorsa Programlardan kaldır (uninstall et).

    temmuz temmuz (12505)