Bilgisayarım ne kadar eder?

Parçalar;

  • Intel(R) Core(TM) i5-6500TE CPU 2.30GHz 6.nesil 4 çekirdek (6 haziran tarihinde Yeni Alındı)
  • Asus 1050 Ti 4 GB Ekran Kartı
  • Gskill Aegis DDR4 2133Mhz
  • ASUS H110M-k
  • GameTech Hydra 240 mm Sıvı Soğutma Sistemi (2 haziran tarihinde Yeni Alındı)
  • 1TB HDD
  • Everest Rampage PowerSupply 420 W
  • Sandisk SSD Plus 240 GB SSD (2 haziran tarihinde Yeni Alındı)
  • Rampage Glory G01 12CM fan Oyuncu Kasası
  • Directx 12 Sürüm
baranemre baranemre (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Dostum o işlemci anakarta gömülü, nasıl taktınız? İşlemci anakarta gömülü çıkartılması için teknik ekipmanlar gerekli. Normal işlemciler gibi sök-tak olayı yok yani. Sistem toplam ederi 4800 TL.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      hayır ben bu işlemciyi yeni aldım ve rahatlıkla takıp çıkartabiliyorum

      baranemre baranemre (1)
      2 yıl önce cevaplandı

      • Dostum işlemcinin modelini mi yanlış söyledin? 6500 TE modeli embedded yani gömülü, seniki 6500 mü 6500 T mi? hydra 2 yıl önce