Bilgisayarım NVIDIA GeForce GTX 950 INTEL Core i5-3340 GTA 5 kaldırır mı?

Bilgisayarım NVIDIA GeForce GTX 950 INTEL Core i5-3340 GTA 5 kaldırır mı? Bilgisayarımın özellikleri şu şekilde:

NVIDIA GeForce GTX 950

INTEL Core i5-3340 @ 3.10GHz

4GB RAM

SSD 60GB Boş alan

Windows 10 64BIT

uzmaniiiiiiiiiim uzmaniiiiiiiiiim (1)
10 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Diskini biraz boşaltırsan minimum sistem gereksinimleri karşılıyor. Ramin biraz daha fazla olsaydı çok daha iyi olurdu. Mesela 8GB ram.

    Boş disk alanı olarak en az 72GB olarak belirtmişler. Bunu da karşılarsan GTA 5 minimum sistem gereksinimlerini karşılamış olursun.

    hakan hakan (15424)
    10 ay önce cevaplandı

      RAM'den dolayı drop yersin. 60 GB boş alan yetersiz en az 100 GB yer lazım GTA 5 için. Ekran kartı da grafik anlamda yetersiz. İşlemci bir nebze.

      hydra hydra (3800)
      10 ay önce cevaplandı