Bilgisayarım oyuna girince aniden kapanıyor

Sistemim arkadaşlar işlemcim aşırı ısınıyor valorantda 85 90 dereceleri görüyorum eyvallah dedik ghz yi düşürdüm bugun yeni kalktım oyuna girdim lol de 10 15dk geçtikden sonra elektrik gitmiş gibi kapandı pc tekrar çalıştı kasa sonra ekrana görüntü gelmedi mausa elektrik  bekledım geldi oyuna girmediğimde kapanmıyor ama pc

Sistemim böyle

omurdogan1 omurdogan1 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistemi belirtmemişsin, görünmüyor, yazıyla ekran kartı markasından modeline detaylıca belirtirmisin ? Kasa modelini de, PSU'da aynı şekilde.

    EDİT :
    Sistemde kullanılan PSU aşırı dandik bir PSU, kasanın önünde neredeyse hava alacak yer yok. Kasanın yan kapağını açıp dene, oyundayken MSI Afterburner ile işlemci sıcaklığını kontrol et.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      geforce rtx 2060

      r5 3600 işlemci

      16gb ram corsair 2x8

      165 hz ekran

      frisby fc-8890g coax 650w

      omurdogan1 omurdogan1 (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Sistemde kullanılan PSU aşırı dandik bir PSU, kasanın önünde neredeyse hava alacak yer yok. Kasanın yan kapağını açıp dene, oyundayken MSI Afterburner ile işlemci sıcaklığını kontrol et. hydra 3 yıl önce