Bilgisayarım / Özellikler Sorunu

Bir bilgiyi öğrenmek için Bilgisayarım/Özellikler kısmına girdiğimde Denetim Masası/Sistem ve Güvenlik/Sistem açılıyor ve sayfa yüklenemedi sorunu ile karşı karşıyayım. Küçük bir sorun gibi ama önemli bir sorun yardımlarınızı beklyiorum. Şimdiden teşekkürler.

pars pars (12)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    format atarken eksik yüklediği program olabilir onun için yeniden format at derim ama yinede kendin bilirsin

    tevfikasci tevfikasci (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      Önerin için teşekkürler fakat Bu öneriden başka önerisi olan birisi var mı ?

      pars pars (12)