Bilgisayarım servisten geldikten sonra mavi ekran veriyor

Hiç birseyi olmayan bilgisayarımi genel temizlik bakım gibisinden servise yolladım sorunsiz bir şekilde.Geldiginde sürekli mavi ekran veriyordur yolladım geri ram ve harddisk arızalı dediler sapa saglam gönderdigim seyler icin bozuk dediler degistirdiler sorunum cozulmuyor en son surumu atsamda butun guncellemeleri yapsamda olmuyor yardim ederseniz sevinirim

kullanici319727 kullanici319727 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bazen sıfır bilgisayar da olsa harddisk hatasından kaynaklı mavi ekran hatası alabiliyorsunuz. Bu hata bazen servise gidip geldikten sonra bazen de normal kullanım süreci içinde gerçekleşebiliyor. İçindeki bilgileri kurtarmak için harddiski başka bir bilgisayara 2.harddisk olarak takmak yararlı olabilir. Ancak harddiski sökmeniz-bilgisayarı-laptopu açmanız garantiyi devre dışı bırakabilecektir.

    abdullah34 abdullah34 (1)