Bilgisayarım şifremi doğru girmeme rahmen şifremi kabul etmiyor

Bilgisayarım şifremi doğru girmeme rahmen kabul etmiyor bi videonuzda nvdia denetim masasinin gözükmemesinin çözümünü yapıyordunuz ordaki adımları uyguladım bilgisayar yeniden başlatılıp açıldığında her gün girdiğim şifreyi kabul etmedi üniversite öğrencisiyim online ödevlerim var bilgisayarın içindeki dosyaları silmeden acilen açmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz.

emre41 emre41 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Nasıl bir şey diyor ? Bende de bazen şifre girdiğimde kabul etmiyordu ancak o ekran da A1C2B3 gibi bir şey yazıyorsa onu girdikten sonra şifreyi girmeyi dene.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Öyle bişey yazmıyor sadece parola yanlış yeniden deneyin diyor

      emre41 emre41 (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Caps lock, büyük küçük harf bunlara dikkat ediyormusun ? hydra 3 yıl önce
      • Şifre zaten 4114 göz isaretinden kontrol ediyorum dosyalarimi silmeden sifreyi kirmanin bir yolu yokmu emre41 3 yıl önce
      • Parolamı unuttum derseniz seçenkler karşına çıkar hydra 3 yıl önce
      • Windows 10 casper bilgisayar palorami unuttum diye bir seçenek yok emre41 3 yıl önce
      • Eğer size ulaşabilecegim instagram adresiniz varsa fotoraf atarak gösterebilirim sorunu emre41 3 yıl önce

      Windows 10'da şifreyi iptal etmek için bir yöntem  var diye biliyorum hatta İnternette videoları da var

      darkcrak darkcrak (5168)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Link atarmısın emre41 3 yıl önce
      • Maalesef @emre41 başka kanalın reklamını yapamam maalesef darkcrak 3 yıl önce

      Klavyenin sayısal tuş takımı(num pad)'i kullanıyorsanız, bir de üst tarafta bulunan tuşları kullanarak deneyin. Ya da tam tersini yapın.

      muvel muvel (332)