Bilgisayarım sistem gereksinimlerini karşılasa da pes 13 yavaş oynanıyor.

Bilgisayarım pes 13 ün minimum sistem gereksinimleri karşılıyor ancak yavaş oynatıyor gta 4 bile düşük ayarlar da güzel oynuyorum ama pes 13 ü güzel oynayamıyorum.bilgisayarımın  Sistem özellikleri :2 gb ram 1gb amd radeon 5500 series ekran kartı intel pentium 4 3.06 ghz işlemci. 80gb hdd

winxp winxp (17)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Her oyunun sistem gereksinimleri farklı'dır.

    Bu video'daki arkadaş 4 GB Ram + GT 210 1 GB ile 50 fps alıyor. Sen kaç FPS Alıyorsun ?.

    Sistemin eski bir sistem, özellikleri'de düşük bu konuda bir şey yapamam, HDD 80 GB diyorsun, 50 GB'ı bu oyunlar. Ekran kartın eski bir ekran kartı oyunlar için yetersiz bir ekran kartı.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Üzerine 160 gb hdd daha eklesem ve ekran kartını değiştirsem sorun giderilirmi ve işlemcim iyi mi gta 4 e 40-65 fps alıyorum pes 13 te ise 8- 20 fps alıyorum. winxp 4 yıl önce
    • işlemcinin tam modelini iblmiyorum ama ekran kartı değiştirmen fayda olmaz çünkü darboğaz olacaktır HDD değiştirmek pek fayda vermez @ winxp infinity 4 yıl önce