bilgisayarım siyah ekran geliyor dosya klasör açarken

Bilgisayarımda fotoğraf herhangi resim dosya açarken açtığım klasör siyah oluyor daha düzelmiyor aça kapa yapıyorum bilgisayarı neden böyle oluyor ekran kartı yanmış olabilir mi?

berat97 berat97 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ekran kartı yanmış olsa hiç ekran gelmez.

    Problem yakın bir zamanda meydana geldiyse Sitem Geri Yükleme ile düzeltebilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Eğer sistem yeni yüklenmiş ise, ekran kartı sürücüsü ilk bakacağın şey olmalı (Yalış sürücü yüklenmiş olabilir).

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sistemi geri yükledim aynısı oldu.

      berat97 berat97 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Problem ne kadar zaman önce ve PC'de nasıl bir gelişme sonrası meydana geldi? Son zamanlarda sürücü yüklemesi veya güncellemesi yaptınmı? temmuz 7 yıl önce
      • Sistem Geri Yüklemede başka geri alma noktası bulunuyormu ve eğer bulunuyorsa bu noktayada geri almayı denedinmi? temmuz 7 yıl önce