Bilgisayarım şu oyunları açarmı

Arkadaşlar merhaba bir bilgisayar alıcam ama şu oyunları açarmı bilmiyorum bilgisayar özellikleri

RYZEN R5-3500-3.6GHz İşlemci 8GB RAM 480GB Ssd RX550 4GB Ekran Kartı

Forza Horizon 4 hangi ayarlarda kaç FPS

GTA 5 hangi ayarlarda kaç FPS

Pubg hangi ayarlarda kaç FPS

Bu oyunları açarmı?

yasinns yasinns (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

      Ekran kartı ve işlemcini youtubeda aratarak hangi oyunda kaç fps aldığını öğrenebilirsin.

      hsyn01 hsyn01 (52)
      3 yıl önce cevaplandı

        @ses1842 O site net bilgi vermiyor.

        Genel olarak sistemin o oyunları açar. Sadece ekran kartı tarafında biraz sıkıntı var, düşük seviye bir ekran kartı kullanıyorsun, grafik ayarlarını yükseltirsen FPS sorunu yaşarsın. Ayarları düşürerek yazdığın oyunlarda 60 FPS üstü rahat alırsın. PUBG biraz zorlayabilir.

        hydra hydra (3800)