Bilgisayarım tarayıcılara girmiyor

Arkadaşlar CSGO da fps artsın diye başlatılanlar bölümü ile oynadım birde cyberghost u sildim şimdi csgoda internete giriyor ama hiçbir tarayıcida girmiyor hata ismi ise ERR_PROXY_CONNECTION_FAİLED

birhankg birhankg (21)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      @temmuz hocam söylemiş, bilgisayarınızı o bahsettiğiniz oynamaları yapmadığınız bir zamana Sistem Geri Yükleme aracını kullanarak geri döndürün.

      Bu arada ne yaptığınız ve yapmanızın sonuçlarının ne olacağı hakkında yeterince bilgi sahibi olmadan bilgisayarınızın hiçbir ayarıyla oynamayın.

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Sorunu Proxy sürücüsünü iptal ederek yaptım başka sitelerden gördüm birhankg 6 yıl önce
      • Çözmenize sevindim, bir şey yaparken onun bilincinde olmanızda fayda var. Böylece eğer o yaptığınız şeyden hemen sonra problem meydana gelirse değişikliği geri iptal edebilesiniz, buda bir tavsiyem @birhankg omercik 6 yıl önce