Bilgisayarım telefonumu görmüyor

Son bir haftadır iphone 6 telefonumu bilgisayarım görmemeye başladı. İtunes cihazımı görüyor otomatik açılıyor, telefonum şarj da oluyor  fakat cihazım üzerinde işlem yapamıyorum ve usb giriş sesi geliyor ama fotoğraflarımı almak için dosyaları görüntüleyemiyorum çünkü bilgisayarda cihazım görünmüyor. (telefon ve itunes güncel, bilgisayarım win10) Telefonu bilgisayardan çıkarınca da direk kapanıp tekrar açılıyor. Ne yapabilirim?

melisadeveli melisadeveli (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar  ,

    Telefonunuzun Usb YIĞIN Depolama Açıkmı

    açık değilse açık yapın ordan kaynaklı olabilir

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    7 yıl önce cevaplandı

    • İphone'da bunu nasıl açacağımı bilmiyorum tarif eder misiniz? melisadeveli 7 yıl önce
    • Ayarlar Cihaz Ordan Depolama ve usb kısmı nvidiagtx 7 yıl önce
    • eğer öyle değilse internetten bakabilirsiniz nvidiagtx 7 yıl önce