Bilgisayarım Torrent'ten indirme yaparken dondu, açılmıyor. Ne yapmalıyım?

İyi günler.Bilgisayarım torrent indirirken dondu kaldı. (Daha önceden de oyun oynarken vs donuyordu virüs taramasında birşey çıkmıyordu).Bende her zamanki gibi kasadan kapattım bilgisayarı.Açmaya çalıştığımda windows başlatılıyor sayfasından sonra siyah ekran gelip imleç beliriyordu bunu defalarca denedim hep aynı şekilde kaldı bi süre bekleyince o sayfada kendisi yeniden başlatıyordu.Güvenli modda da başlatamadım maalesef.Bir gün boyunca eskiden işe yarayan basit yöntemleri denedim.Fakat açılmadı.En son yine o siyah ekrandayken ctrl+alt+delete yaptım işe yarayabileceğini söylemişlerdi.Bu kez de o ekranda kalmaya devam etti kendi kendine yeniden başlatmadı.Bir daha açmaya çalıştığımda ise ekrana hiç görüntü gelmemeye başladı.Kasaya elektrik geliyor fakat başlarken ekrana görüntü gelmeden önce küçük bi bip sesi geliyordu o gelmiyor.Ekranda hiç bir görüntü yok şuanlık.Bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim ..

kullanici947161 kullanici947161 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    HDD(Harddisk) te sorun varmış gibi görünüyor veya donanımsal bir sorun

    format ataraj deneyin ya da hddyi başka pcde dene.

    olmazsa yeni hdd alırsın...

    Edit:Eğer bunları yapamaz isen servise gönder.

    temmuz2004 temmuz2004 (47)