Bilgisayarım windows 10 kaldırır mı?

Merhaba,

Bilgisayarımda 187,5 GB boş alan var.

4 GB Ram var.

İşlemcisi i5-2410M

64 bit

2,30 Ghz

Her şey uygun ama işlemciden emin değilim en kısa sürede dönüş yapabilirseniz güzel olur ona göre yükleyeceğim.

ersinonline ersinonline (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar Ersin bey, paylaşmış olduğunuz özellikleri incelediğim zaman Windows 10'a yükselmeniz için herhangi bir sorun göremiyorum.

    Daha akıcı ve stabil kullanım deneyimi için bilgisayarınıza 8 GB ram takviyesi yapabilirsiniz.

    darkcrak darkcrak (5168)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Şimdi 128 GB ek ssd kart aldım onu da taktıracağım. ersinonline 1 yıl önce