Bilgisayarım Windows 11 desteklemiyor. Sıfırdan Windows 11 kursam sorun çıkar mı?

abı bılgısayarım wındows 11 eşlemcı desteklenmıyo ıntel kore ı3 sıfırdan kurulum yapsam sıkıntı cakarır mı abı cevap verırsen sevınırım  abı bıde pc kılıt ekranını wındows 11 kurmadan wındows 10 da wındows 11 kılıt ekranı kullana bılırmıyım

kullanici667554 kullanici667554 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İşlemcin Windows 11 desteklemiyorsa Windows 11 kurma.

    Sıfırda Windows 11 kurmaya çalışman fayfa etmez. Windows 11 desteklemeyen işlemciler için windows 11 kurulum yöntemleri var. Windows 10 düzgün çalışıyorsa Windows 10 ile devam et.

    murat murat (12492)