Bilgisayarim Windows 11'i kaldırır mı?

merhaba ben bilgisayarıma windows 11 kurmak istiyorum fakat bilgisayarım kasar mı veya donmalar olur mu bilmiyorum sizlere sormak istedim oyun oynamıyorum sadece dizi ve film izliyorum biliyorum ekran kartı kötü ama daha sonra ekran kartı alacagım şimdilik idarelik kullanıyorum windows 11 kurmamda sakınca varmıdır kasmaz degil mi

Resimler

https://www.hizliresim.com/k273za1

emrah666 emrah666 (5)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 11 kurabilirsin. Herhangi bir kasma olmaz. Sistemin win 11 i rahat kaldirir.

    Windows 10 da nasilsa ayni şekilde çalışır.

    murat murat (12492)
    10 ay önce cevaplandı

    • teşekkür ederim umarım sorun olmaz emrah666 10 ay önce