Bilgisayarım Windows 7 kaldırır mı?

Bilgisayarıma Windows 7 kurmak istiyorum. Sistemim Windows 7 Ultimate kaldırır mı? Windows 7 Ultimate kurmayı düşünüyorum. Bilgisayarımı bilgi videoları çekmek için kullanacağım. Bir de Windows için önerilen kullanım ayarları nedir?

Ekran kartı: Onboard, harici ekran kartı yok

RAM: 2GB RAM

Bellek Frekansı: 1333 MHz

Bellek Türü: DDR3

BİT: 64BİT

Laptop markası: Grundig GNB 1452 B1 N2

HDD: 320 GB

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    2 GB RAM olduğu için 64-bit biraz kasabilir belki. Ultimate 32-bit sürümünü kurmanı tavsiye ederim. Soruna gelince, kaldırır merak etme. Hatta daha iyi olur.

    omercik omercik (9418)