Bilgisayarım Windows XP yazısında kalıyor

Bilgisayarımın yazılımsal nedenle donduğunu sanmıyorum kasayı tozlardan temizledikten sonra böyle oldu güvenli modda da açılmıyor mavi ekran geliyor.

winxp winxp (17)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kasanı aç, RAM leri yerinden sök. Sonra tekrar tak. Elinde kontrol et. İyice oturduklarından emin ol. Yine aynı şekilde HDD ve anakarta yapılan kablo bağlantılarını elinle kontrol et. Bir şeyleri yerinden oynatmış olma ihtimalin var.

    hakan hakan (15409)