Bilgisayarım Yavaşladı

Bilgisayar açıldıktan 20 saniye sonra "SUCCESS: specified value was saved" diye bir hata geliyor. Bu hata açılmadan önce bilgisayarım olması gerektiği hızda fakat bu hata geldikten sonra çok yavaşlıyor. Sizce ne yapmalıyım? Yardım ederseniz çok sevinirim.

ensarsimsek ensarsimsek (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    DLL hatası alıyorsan dllsuite programını öneririm. Virüs varsa Avast! free antivirüs programını ve malwarebytes anti malware programını indir.. İyice bi tarat sil. Truva atı varsa pctool un programını öneririm ama başta avast ve o çalışınca performansı etkileyebilir. Kardeşim inşallah çözersin sorununu....

    mertmermer mertmermer (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      PC'yi Sistem Geri Yükleme ile problem öncesi bir zamana/geri alma noktasına geri al.

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      temmuz temmuz (12505)