Bilgisayarıma Adobe Reader X Yüklemek İstiyorum Fakat İnternetim Yok Diye Yükleyemiyorum İnternet Olmadana Nasıl Yükliyebilirim

Bilgisayarıma Adobe Reader X Yüklemek İstiyorum Fakat İnternetim Yok Diye Yükleyemiyorum İnternet Olmadan Nasıl Yükliyebilirim

furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Çok kolay. İnternet bağlantılı bir tanıdık bilgisayarına ilgili uygulamanın setup (kurulum) dosyasını download edip bir flash bellek vasıtasıyla kendi bilgisayarına aktararak kurabilirsin. Eğer acil istiyorsan hiç tanıdık falan düşünmeden bir internet kafe ilede bunu yapabilirsin.

    Edit:

    Alttaki installer değil, doğrudan kurulum dosyasıdır (Installer'da kurulum yapar ama internet üzerinden..). Kolay gelsin.

    İngilizce: Adobe Reader setup dosyası- 72 Mb (tıkla)

    Türkçe: http://ardownload.adobe.com/pub/adobe/reader/win/11.x/11.0.00/tr_TR/AdbeRdr11000_tr_TR.exe (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Hata Veriyor furkanozkaynak 8 yıl önce
    • İnternet Olmadan Yüklenmiyor Aynı Şekilde Adobe Reader Sitesinden İndirdim Setup Flash Belleğe Atdım Fakat Yine Olmadı furkanozkaynak 8 yıl önce
    • İşyerimde Var İnternet Birde Görsel Açıklayıcı Olarak Videolu Olarak Paylaşırmısınız furkanozkaynak 8 yıl önce
    • Adobe Reader Dc Var Birde 10.1 ve 11.0 Var furkanozkaynak 8 yıl önce
    • Olmadı derken nasıl olmadığını yazmıyorsun ve nasıl yapılacağının anlatılmasını istiyorsun. Neyse birde Yönetici olarak çalıştır tercihi ile programı kurmayı dene. temmuz 8 yıl önce
    • Dil Seçeneği Türkçemidir furkanozkaynak 8 yıl önce
    • Setup dosyasının ismi AdbeRdr11010_en_US.exe olduğuna göre İngilizce olmalı ama bir döküman görüntüleme programında arabirim dilinin yabancı bir dil olmasu önemki değilki. Senin dökümanın Türkçe ise zaten Türkçe görüntülenecek. Döküman hangi dil ise farketmez ve o dilde görüntülenir. temmuz 8 yıl önce
    • http://www.fullprogramlarindir.com/adobe-reader-xi-full-turkce-indir.html Buradan Türkçesini download edebilirsin ama kurulum sırasında yanında istenmeyen bazı programlarında gelmememesi için dikkatli olmalısın. Zira bu tür sitelerde böyle şeyler çokça olabilmektedir. temmuz 8 yıl önce
    • Bunu dowvnload et ve kur, Türkçedir: http://ardownload.adobe.com/pub/adobe/reader/win/11.x/11.0.00/tr_TR/AdbeRdr11000_tr_TR.exe temmuz 8 yıl önce
    • Mesajıma editledim. Oradan doğrudan tıklayarak download edebilirsin. temmuz 8 yıl önce
    • Çok Teşekkürler furkanozkaynak 8 yıl önce
    • :) temmuz 8 yıl önce

    bağlantı başarısız oldu Yüklemeye Devam Etmek İçin Yeniden Dene Düğmesini Tıklatın İnternetsiz Denedim Olmadı İnternetle Yükleme Oldu

    furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Öyleyse o bir setup dosyası değilmiş, bir installer imiş. İnstaller özellikli dosyalar çalıştırıldıklarında internet üzerinden dosya ve program download etmeyi sağlarlar. Neyse, müsait zamanımda sana uygulamayı download edebilmek için bir link bularak mesaj altına ekleyeceğim. Çok beklemezsin. temmuz 8 yıl önce
    • Mesajımın altına ekledim, bakabilirsin. temmuz 8 yıl önce