Bilgisayarıma bazı programları yükleyemiyorum nedeni nedir?

Bilgisayarıma CS6, iTorrent gibi programlar kuramıyorum. Nedeni ne olabilir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

uchiha uchiha (28)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Güvenlik ayarlarınla ilgili olmalı, Normalde yönetici yetkileriyle kurulabilmeleri gerekir (sağ tık>yönetici olarak çalıştır). Yinede kurulmazsa ve kurmakta ısrarlı olursan Denetim Masasından  Kullanıcı Hesabı Denetimine girerek denetimi sıfırlayabilirsin (bu ayarlara denetim masasında arama satırına UAC yazarak aratıp ulaşabilirsin), Yine denetim masasından Güvenlik Duvarını kapatabilirsin. Anti virüs programını kapatabilirsin.

    Bunları yaparsan mutlaka kurulurlar ama riskli işlerdir bunlar. Eğer bu yollara başvurursan kurulumdan sonra mutlaka ayarları eskİ hallerine döndürmelisin. Zira gerek CS6, gerekse torrent programları güvenlik açığı oluşturabilecek oyundur ve programlardır.

    temmuz temmuz (12505)