bilgisayarıma bulaşan .reco fidye virüsü

MERHABA KOLAY GELSİN BİLGİSAYARIMA YILLAR ÖNCE BULAŞAN .reco FİDYE VİRÜSÜ HAKKINDA BİR GELİŞME VARMI ACABA ONLİNE KEY İLE ŞİFRELENMİŞTİR. 3 YILDIR BEKLETİYORUM HİÇBİRŞEYİ SİLMEDİM TEŞEKKÜRLER

ozcan05 ozcan05 (3)
11 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Maalesef bir gelişme yok. 2019 Agustos ayından sonra çıkan ve .reco gibi 4 karakter uzunluğunda uzantıya sahip, Online Key ile şifrelenmiş Stop / DJVU varyantları için bir çözüm bulunamadı. Bundan sonra da çözüm bulunabilecekmiş gibi görünmüyor.

    hakan hakan (15424)
    11 ay önce cevaplandı

      teşekkür ederim cevabınız için çok önemli resimlerim videolarım vardı çok üzgünüm keşke bulunsa yinede beklemeye devam edeceğim iyi çalışmalar hakan bey

      ozcan05 ozcan05 (3)
      10 ay önce cevaplandı