Bilgisayarıma .copa uzantılı fidye virüsü bulaştı. Bu fidye virüsünün çözümü var mı?

Merhaba bilgisayarıma .copa  uzantılı fidye virüsü bulaştı dosyalarımın şifresini nasıl çözebiliriz. Virüslerin hepsini bilgisayardan temizledim emisoft ile dosyalarımın şifresini çözemedim çözümünün gelecekte olacağı yazıyordu .copa uzantılı dosyalarımın şifresini nasıl çözebiliriz

hasanyldrm hasanyldrm (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    .Copa uzantısı Stop / Djvu fidye yazılımına ait yeni bir uzantı. Copa uzantısı için şuan bir çözüm yolu yok.

    Yapılması gerekenleri burada anlattım: https://uzmanim.net/soru/bilgisayara-stop-djvu-fidye-virusu-bulastiginda-yapilmasi-gerekenler/105038

    Kafandaki tüm soruların cevaplarını yukarıdaki linkte bulabilirsin diye düşünüyorum.

    alattin alattin (16999)