Bilgisayarıma Crypt0L0cker virüsü bulaştı ve tüm dosyalarım kilitlendi.

Bir seneye yaklaştı. Bilgisayarıma Crypt0L0cker virüsü bulaştı ve tüm dosyalarım kilitlendi. çözüm bulunabildimi. Bilgisayarımı formatlatmadım. bekletiyorum.

hasanbaday hasanbaday (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    https://id-ransomware.malwarehunterteam.com/index.php?lang=tr_TR

    Bu siteye girerek fidye virüsünün kimliğini teşhis edebilirsin. Aynı zamanda çözümü var mı size ekranda bilgi olarak verilecektir.

    alattin alattin (16999)
    6 yıl önce cevaplandı

      • ransomnote_filename: SIFRE_COZME_TALIMATI.html
      • ransomware_tracker: 4w5wihkwyhsav2ha.dreamtest.at (Payment Site)*
      • sample_extension: .enc
      • ransomnote_keyword: "Crypt0L0cker"
      hasanbaday hasanbaday (3)