bilgisayarıma cryptolocker virüsü bulaştı

Bir bilgisayarımıza cryptolocker virüsü bulaştı. Dosyalarımızı kurtarmanız mümkünmü ? mümkün ise fiyat ne kadar olacaktır.

Saygılarımla

aliihsan74 aliihsan74 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    uzmanım nete burdaki çözümler kesinlikle madi ve manevi olarak menfaat düşünülmez

    herşekilde tenoloji sorunlarınız ücretsiz olarak çözülür. konya gidin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      http://uzmanim.net/soru/uyari-tum-dosyalariniz-cryptolocker-virusu-tarafindan-sifrelenmistir/19913

      burda çözümü var

      ardaq ardaq (-85)
      7 yıl önce cevaplandı

        Şuanada bilinen, TeslaCrypt ve CrySiS fidye virüslerini çözebilmek mümkün.Bu türler kendi anahtarlarını yayınladıkları için dosyaların çözülmesi mümkün oldu.Sizin türünüz CryptoLocker işin şuanda net biz çözüm yolu yok.Sadece sistemin gölge kopyası veya yedekleri varsa kurtarılabilir oluyor.

        ismailsarp ismailsarp (6010)