Bilgisayarıma CS:GO yükleyebilirmiym?

Arkadaşlar Bilgisayarimin Ramı 2 GB Ve sadece Minecraft Oyunu var bide windows 10 un kendi oyunları sizce cs:go'yu Kaldırırmı?!

katil213 katil213 (30)
6 yıl önce sordu

  • biraz daha detaylı anlatırmısın ekran kartı işlemci ardavarol 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bu tür "X oyunu bilgisayarım kaldırırmı?" soruları için Can you RUN It sitesi kullanılmalıdır. İstediğiniz oyunu yazın ve Can you run it butonuna basın. Yukarıda "Start" butonu gelir oraya basın. Detection.exe diye bir uygulama inecektir. Oraya oyunu yazın ve X işareti varsa kaldırmıyor demektir.

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce cevaplandı

  • System Requirements Lab analyzes your computer in just seconds, and it's FREE. Diyor katil213 6 yıl önce
  • @katil213 nerede yazıyor? Ekran görüntüsü atarmısın? toprak34 6 yıl önce