Bilgisayarima En Uygun Antivürüs Programı Hangisidir?

Arkadaşlar Sizce Hangi Antivürüs Programını Kurayım? AVAST mı? Kaspersky mı? Norton mu? Avg mi? yoksa AVİRA mı Kararsız Kaldım :D Bunlardan Birinin Olmasını İstiyorum.

Bilgisayarin Özellikleri  ;

1:

2.h

3.

Lütfen dediklerimden biri olsun.

katil213 katil213 (30)
6 yıl önce sordu

  • Daha önce sormamışmıydın: https://uzmanim.net/soru/esetmi-yoksa-kaspersky-total-securitymi/78505 Aynı veya benzer muhtevada üst üste konular açılmaz, bu site kurallarına ters olur. Eğer açılmış konuya ilave veya konuda bazı değiştirmeler gerekiyorsa bu konuya ait mesajın sol tarafındaki bölmede bulunan "Düzenle" düğmesi kullanılarak yapılmalıdır. Bundan sonra açacağın konularda bunlara dikkat edersin. temmuz 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

bilgisayarınızın ramı çok düşük o sebepten en hafif ve çok başarılı bilgisayarınızı yormayan bu programdır

Malwarebytes  Anti-Malware 10.43 sürümünü kurulum yapın premium olarak kullanın

candan candan (4301)
6 yıl önce cevaplandı

  • avast kurdum ve hiç kasmıyor :) katil213 6 yıl önce
  • Malwarebytes Anti-Malware 10.43 bunun bulduğu malware trojan ları avast bulamaz ama işte candan 6 yıl önce
  • @katil213 Avast'ın ayarlarıyla aşırıya kaçmadan oynamanı öneririm. Avast da iyi bir antivirüstür. kalemlik100 6 yıl önce
  • avastı kaldırdım Kaspersky Total Security yükledim daha iyi ? bence katil213 6 yıl önce