Bilgisayarıma fidye virüsü bulaştı .reco uzantılı çözümü var mı?

Kolay gelsin bilgisayarıma fidye virüsü bulaştı  .reco uzantılı çözümü var mı?.reco uzantılı olarak hepsi değişti çok önemli resimlerim var herşeyim gitti lütfen yardımcı olun kolay gelsin ii çalışmalar

ozcan05 ozcan05 (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Offile key ile şifrelenmemiş maalesef t1 ile bitmiyor ne yapmamız gerekiyor lütfen yardım ederseniz @hakan

    ozcan05 ozcan05 (3)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @ozcan05 Maalesef t1 ile bitmiyorsa şuan için çözümü yok. alattin 4 yıl önce

    Offline Key ile çözülenbilen yeni Stop / Djvu uzantıları hangileri? şunu inceledim. Listede Reco var. Ama Offline Key ile şifrelenmişse. Linkteki çözümü dikkatlice okumanı öneririm.

    hakan hakan (15424)