Bilgisayarıma Flash Disk ile format atamıyorum, boot etmiyor

Format atmak istiyorum bir takım sorunları halletim fakat şimdi ise flash diski okumuyor. Boot bölümünde en üste aldım flash diski, ama aynısı gibi bilgisayarı başlatıyor. Yardımınıza ihtiyacım var çünkü ben programlar sayesinde para kazanıyorum.

halil45 halil45 (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    PC Yapılandırması GPT (UEFI) olabilir ve sen eğer MBR yapılandırmalı bir bootable -yükleme- flash bellek oluşturuyorsan..

    Flash belleğini Rufus (tıkla) ile yeniden oluştur. MBR veya GPT yapılandırmalardan birini PC yapısına göre seçeceksin.

    Site içi arama motorunu kullanarak daha fazla bilgi edinebilirsin.

    Veya format ve yeni işletim sistemi yükleme işini bir windows yükleme DVD'si ile bir problem olmadan ve uğraşmadan yapabilirsin.

    Kolay gelsin.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      deneyeceğim çok teşekkürler :D <3

      halil45 halil45 (7)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Kolay gelsin :) temmuz 7 yıl önce