bilgisayarıma format atıldı ama kullandığım cari bir program yedeklemesi vardı dosyalar geri getirilebilirmi

bilgisayarıma format atıldı ama kullandığım cari bir program yedeklemesi vardı o dosyalar çok önemli geri alınabilirmi acaba dosların mutlaka geri gelmesi gerek yoksa ben işimden olucam

ezomm ezomm (1)
5 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yedeklemeyi nereye yaptınız?

    Cari programı yeniden yükleyebilir ve yedeklerden verileri geri alabilirsiniz.  Yedekler de formatlanan bilgisayarda duruyorsa  o zaman format sonrası veri kurtarma denemeniz lazım.

    Format sonrası veri kurtarma videomuz var: https://www.youtube.com/watch?v=GNBSAY_AHLs

    Eğer silinen yedek veri dosyalarıyla bununla kurtulabilir. Ama cari programınızı geri getiremezsiniz.  Programı tekrardan yükletin. Siz verileri ve yedekleri kurtarmaya odaklanın.

    murat murat (12492)
    5 ay önce cevaplandı