Bilgisayarıma format attığım halde bazı içerikler silinmiyor ne yapmalıyım.

Bilgisayarıma format attım fakat bazı girmiş olduğum internet sitelerinin tarayıcımı en baştan yüklememe rağmen geçmişimin silinmediğini gördüm ne yapabilirim ? Bir önceki işletim sistemin Windows 7 ultimate 64bit. idi. Formatta kullandığım işletim sistemi ise Windows 7 Professional 32bit.

berk berk (224)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Formattan sonra  tarayıcı geçmişinin kalmış olması mümkün değil.

    Google hesabınız varsa https://history.google.com/history/ Google geçmişi açmış olabilir misiniz?

    Eğer Google web geçmişiniz açıksa https://history.google.com/history/settings?hl=tr adresinden kapatabilirsiniz.

    Aksi takdirde girmiş olduğunuz siteler, geçmiş yani history yerel bilgiarınızda saklanır ve format ile kesin olarak silinir.

    Ayrıca Sizi yanılgıya düşüren  Otomatik tamamlama olabilir mi?

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
    10 yıl önce cevaplandı

      Formattan sonra Adress çubuğuma daha önce girdiğim bir sitenin baş harfini yazdığımda otomatik tamamlamanın devreye girmediğini düşünüyorum. Kesinlikle google hesabım da aktif değildi.

      berk berk (224)