Bilgisayarıma hard disk takıyorum ama içine girilmiyor

Pc ye harici disk takınca yerel disk f olarak görüyor ve içine giremiyorum.

Ama başka pc de çalışıyor harddisk içinei girebiliyorum. Nedir sorun?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    uyarı falan veriyor mu ? bide içi boş ise ya da içindekileri yedekleyip biçimlendir yaparak bi denesene.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

      İçinde önemli dosyalar var biçimlendjrme yapamam başka pc de icine giriliyor.

      jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
      4 yıl önce cevaplandı

        Önce harici diski bilgisayarında başka USB porta takmayı dene. Belki taktığın usb portta bir sorun vardır. Ayrıca içine göz atmak istediğinde ne oluyor? Donuyor mu, hata mı veriyor? Elinde başka bir USB kablo varsa onla bir de dene.

        Diski bilgisayarına taktığında bilgisayarının verdiği tepki önemli. Neler oluyor. Bunu bizlere yazmalısın one göre sana başka önerilerde bulunalım.

        hakan hakan (15424)