Bilgisayarıma how recover adlı bir fidye virüsü bulaştı

Bilgisayarıma how recover adlı bir fidye virüsü bulaştı kahramanmaraşta bunu çözecek kimseyi bulamadım sizin sitenizde bunu çözümünün olduğunu okudum Kahramanmaraşa yakın illerde var ise bilgisyarı getirebilirim fotoğraflarım açılmıyor aile fotoğraflarım var 10000 i aşkın hatırası var çözüm üretebilecek varsa 0531 303 5606 arayabilirmi.

recepteke recepteke (1)
7 yıl önce sordu

  • how recover dosyası içinde yazanları bana yollarsanız mesaj olarak yardımcı olmaya çalışırım alattin 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

tam yerine geldiniz burda sorununuza  kesinlikle çare bulursunuz@alattin hocanın bir paylaşımı işinize yarar tahminim konuya git

candan candan (4301)