Bilgisayarıma işletim sistemi tavsiyesi

4GB DDR2 800MHZ Ram

ATİ HD4650 1GB Ekran Kartı

İNTEL CORE 2 DUO P7450 2.13 GHZ İşlemci

64Bit Olacak Hangi Sistemi Önerirsiniz ?

Windows 7 / Windows 8 Veya 8.1 / Windows 10

malgibiolan malgibiolan (307)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10 benim tavsiyem olur. Nedeni güncel bir işletim sistemi olması.

    Windows 7 de düşünebilirsin, ama Windows 8 çok ara bir işletim sistemi ve pek verimli olduğu söylenemez.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      Windows 10.. Windows 8.1'de olabilir (Kullanım bakımından Windows 8'den daha iyi ve stabil, dahada güvenli. Windows 8.1 Windows 8'in hata ve olumsuzluklarının nispeten düzeltilmiş halidir ve genel olarakta beğenilen, tercih edilen bir sistem olur).

      Windows 7 ise oldukça eski ve çok güvenlikli olmayan bir sistemdir, Microsoft desteğide son kullanıcılar nezdinde sonlandırılmıştır, tavsiye etmem.

      temmuz temmuz (12505)