Bilgisayarıma kendi kendine NOW.GG Wallet yüklendi.

Merhabalar. Bugün bilgisayarimda bir anda Now.gg Wallet adlı uygulamanın çalıştığını, masaüstümde uygulamanın bulunduğunu farkettim. Revouninstallerda yüklenme zamanının Bluestacks ile 1 dakika arayla yüklendiğini gördüm ancak ben böyle bir onay kutusu veya ayrı sayfa görmedim. İnternette araştırdığım kadarıyla da birlikte yüklendiğine dair bir açıklama bulunmuyor. Bu program nasıl yüklenmis olabilir ? Ve zararlı mıdır acaba ?

mim123 mim123 (3)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bluestacks ile bundle gelmiş olabilir.

    @alattin bir araştırsın bu konuyu.

    hakan hakan (15424)
    1 yıl önce cevaplandı

      Deneme için bilgisayara Bluestack kurdum. Evet Bluestacks  ile birlikte now.gg wallet masaüstüne geldi.

      now gg wallet bir kripto cüzdan. Token alıp göndermenizi, ödüller kazanmanızı sağlıyor. Now gg Wallet güvenilir bir uygulama. Virüs ya da zararlı yazılım değil.

      Aslında BlueStacks now.gg adlı şirketin bir parçası. Son yüklemelerde now.gg Wallet uygulamasını da dağıtmaya başladılar.

      Kurulum yolu olarak  "C:\Users\IEUser\AppData\Local\Programs\nowgg-wallet\now.gg wallet.exe" olarak görünüyor. Programı kaldırmak isterseniz C:\Users\IEUser\AppData\Local\Programs\nowgg-wallet altındaki  Uninstall now.gg wallet.exe dosyasını kullanabilirsiniz.

      now.gg bir mobil bulut şirketi.  Üzerinde 1000'in üzerinde ücretsiz oyun barındırıyor.

      alattin alattin (16999)
      1 yıl önce cevaplandı

      • Hocam çok teşekkürler, burayı kontrol etmeye pek fırsatım olmadı karmaşadan kusura bakmayın. Çözüm olarak bluestacks'ı kaldırma yoluna gitmiştim ancak görüyorum ki zararsız bir uygulama. mim123 10 ay önce
      • hiç sorun değil :) @mim123 alattin 9 ay önce