Bilgisayarıma kola döküdü açıkken ilk 1 - 2 saat çalıştı sonra kapandı şarji azdi şarji bitti ama şimdi açılmıyor

Bilgisayarıma kola döküdü açıkken ilk 1 - 2 saat çalıştı sonra kapandı şarji azdi şarji bitti ama şimdi açılmıyor power tuşu yanıyor ama açılmıyor acil cevap lütfen

kullanici640042 kullanici640042 (1)
11 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Kısa devre yapmış olma ihtimali çok yüksek. Bir de şekerli olduğu için sorun çıkmış. Bilgisayarın içini açtıktan sonra görünen yerleri temizledikten sonra ramleri çıkarıp takarsın. Bataryayı çıkarıp 15 sn güç düğmesine basmalısın ki statik elektriği alsın sonra adaptörü takıp açmayı dene. Açıldıktan sonra kapatıp bilgisayarı topla. Sorun düzelecektir.

    astrayos astrayos (141)
    11 ay önce cevaplandı