Bilgisayarıma Lisp uzantılı fidye virüsü bulaştı yardım lütfen!

Merhabalar. Dün bilgisayarıma Lisp uzantılı fidye virüsü bulaştı. Muhtemelen online key. Çünkü nasıl yaptıysam çözemedim. Emsisoft programını da denedim ama olmadı. Lütfen yardım eder misiniz?

candevam candevam (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bütün fidye virüslerinin şifresi kırılmış değil ve senin bilgisayarına bulaşan fidye virüsününde şifresi kırılmamış demekki. Beklemekten başka yapacağın bir şey yok ve ne zaman şifrenin çözüleceğide bilinmiyor yani bugünde çözülür 10 yıl sonrada yani hiç bir fikrim yok bu konuda da.

    darkcrak darkcrak (5168)