Bilgisayarıma NVIDIA ekran kartı ekleyebilir miyim?

Arkadaşlar merhaba, Intel ekran kartı olan bilgisayarıma ikinci NVIDIA ekran kartı ekleyebilir miyim? Bunun için ne gerekli tam olarak? Videolara baktım ama hiçbir şey anlamadım.

oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunu tam olarak anlamadım. Bilgisayarında hem Intel, hemde NVIDIA ekran kartı var ve sen NVIDIA ekran kartını kullanmak istiyorsun, doğru mu?

    Yoksa sadece Intel ekran kartı var, sen NVIDIA ekran kartı da mı olmasını istiyorsun ek olarak?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • 2. dediginizi kastetmiştim oyuntubeyoutuber 6 yıl önce
    • O zaman bi ekran kartı satın alırsın @oyuntubeyoutuber omercik 6 yıl önce
    • ekran kartsız olmazmı :/ farurhenho ... oyuntubeyoutuber 6 yıl önce
    • Henüz öyle bir teknolji gelişmedi, ekran kartı olmadan ekran kartı varmış gibi yaşamak @oyuntubeyoutuber omercik 6 yıl önce
    • Peki Kaç TlYE mal Olur? oyuntubeyoutuber 6 yıl önce
    • İlk önce anakartının paylaşımsız ekran kartı desteği varmı (PCI Express slotu bulunuyormu) onu araştırmalı ve öğrenmelisin. Fiyat/maliyet hususları daha sonra düşünülür ve araştırılır @oyuntubeyoutuber temmuz 6 yıl önce
    • Bu arada laptoplara sonradan ekran kartı ilavesi olmaz. Eğer senin PC bir laptop ise o PC'ye bir paylaşımsız ekran kartı ilave etmeyi hiç düşünme (bunu hayal bile etme). Ama desktop (masaüstü) PC ise önceki yorum mesajımda belirttiğim şekilde önce anakart desteğinin paylaşımsız ekran kartı ilavesini destekleyip desteklemediğini öğrenmelisin @oyuntubeyoutuber temmuz 6 yıl önce