Bilgisayarıma .pass virüsü bulaştı ne yapmalıyım

İnternette hiçbir yerde net bir çözümü yok dosyalarımı kurtarmak istiyorum şifrelemeyi çözecek bi uygulama var mı emsisoft decrypter de işe yaramıyor yardımcı olursanız sevinirim önemli dosyalarımı açamıyorum şimdiden teşekkürler.

cros2013 cros2013 (1)
2 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

 .pass uzantısı formatı STOP DJVU fidye virüsüne benziyor. Bilinen hiç bir çözümü yok. Geçmiş olsun. Arama yapmak sadece vakit kaybı olacak.

Şurada yapabileceklerin özetlenmiş:

Bilgisayara Stop (DJVU) fidye virüsü bulaştığında yapılması gerekenler  https://uzmanim.net/soru/bilgisayara-stop-djvu-fidye-virusu-bulastiginda-yapilmasi-gerekenler/105038

murat murat (12492)