Bilgisayarıma .pezi virüsü bulaştı fidye virüsü ve ofline key ama emisoft şifre çözme programı çözemiyor bu .pezi virüsünü nasıl çözebilirim

virüs offline key ve bir sürü fotoğrafım gitti bunu çözecek bir program varmı

yunoemo555 yunoemo555 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    aynı sorun bende de var kardeşim  recuva programını indir diski tarat fotoğraf ve videoların geri gelebilir

    faikcan09 faikcan09 (1)
    3 yıl önce cevaplandı

      Aynı durumdan muzdaribim kardeşim , kurtarma programları %30 kadar bir sonuc veriyor..
      1Tb hardiskim içindeki yazılarım cocukluk fotograflarım ailemin fotografları herşey gitti malesef..
      Şuan çöp bir şekilde bekliyor..

      gorkemakin26 gorkemakin26 (1)