Bilgisayarıma .reco fidye virüsü bulaştı

Windows 7 kullanıyorum bilgisayarımda yıllardır biriktirmiş olduğum resimlerim videolarım var buna ek olarak harici harddiskimdede var oda takılıydı maalesef .reco fidye virüsü bulaştı online key olarak şifrelenmiş çözümü gelecek mi acaba acil yardımınıza ihtiyacım var ii çalışmalar teşekkürler

ozcan05 ozcan05 (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önce paylaylaştığım Reco  fidye virüsü çözümünde bahsettiğim gibi Online Key ile şifrelenen dosyaların çözülebileceğine dair bir garanti yok. İlerde çözüm bulunur mu bunu kimse garanti edemez. Pek çok kişi sizin durumunuzda. Interpol zaman zaman operasyon yapıyor ve Online Key'leri ele geçiriyor ve paylaşıyor. Böyle bir şey söz konusu olursa elbette çözülebilir. Olmazsa dosyalar şuan için çözülemez olarak görünüyor.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Anladım beklemekten başka şansımız yok o zaman 😔 ozcan05 4 yıl önce