Bilgisayarıma .reco fidye virüsü bulaştı

.reco fidye virüsü ile ilgili bir gelişme varmı acaba benim fidye virüsü online key ile şifrelenmişti

ozcan05 ozcan05 (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Daha önce @alattin bu konu ilgili iki çözüm yazmıştı dilersen altdaki linkden çözüme gide bilirsin.

    Virüs bulaştı tüm dosyaların sonunda .reco var. Reco virüsünün çözümü var mı?

    reco fidye virüsünün çözümü var mı?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    Online Key ile şifrelemelerde henüz .reco uzantılı dosyaların şifresini çözmek mümkün değil.

    alattin alattin (16999)