Bilgisayarıma Silinmeyen Virüs Bulaştı

Dün akşam kuzenimlerdeydim.GTA San Andreas oyununu yükledik.Daha sonra ben eve geldim.Sabah bana mesaj atmış.Bilgisayarına Çince programlar kurulmuş.Programları siliyoruz ve daha sonra artıp geri geliyorlar.

Bilgisayarı Advanced System Care 8/Malwarebytes Anti-Malware/AdwCleaner/Ccleaner/IObit Malware Fighter programları ile gereken işlemleri yaptık.Fakat silinmeyip programlar geri ekleniyorlar.

Ne yapabiliriz?Yardımcı olur musunuz?

ahmetsamil ahmetsamil (268)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarınıza bulaşan virüs değil, çin'deki bir video portalıdır. bkz: http://uzmanim.net/soru/iqiyi-nedir-nasil-kaldirilir-iqiyi-programi-nasil-silinir/56137

    Veya uzmanim.net'e şöyle aratın

    iQiyi nedir? Nasıl Kaldırılır? iQiyi Programı Nasıl Silinir?

    Umarım yardımı olmuştur...

    kullanici194404 kullanici194404 (32)
    8 yıl önce cevaplandı

      Merhaba Öncelikle Çok Geçmiş Olsun Diyorum :

       Bilgisayarınızı Hitman Pro ile taratabilirsiniz: HitmanPro nedir, nasıl kullanılır?

      EĞER BU YAZILIMDA İŞE YARAMAZ İSE : SİSTEM GERİ YÜKLEME İŞLEMİ YAPARAK OYUNU YÜKLEMEDEN 1 GÜN ÖNCESİNE SİSTEMİ GERİ DÖNDÜREREK BU VİRÜSTEN KURTULABİLİRSİNİZ

      Sistem Geri Yükleme İşlemi nasıl yapılır ? :Sistem geri yükleme ile son değişiklikleri geri alma

      UMARIM YARARLI OLMUŞTUR İYİ GÜNLER DİLERİM :)

      kullanici567286 kullanici567286 (41)