Bilgisayarıma SSD takabilir miyim?

arkadaşlar anakart ve takılı hdd bu.

ssd alsam çalışır mı acaba ? çok teşekkürler..

kullanici782201 kullanici782201 (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    SATA arayüzün SATA 3 GB/s, yani SATA 2 olduğu için maksimum 300 MB'a kadar okuma / yazma hızı alabilirsin. Ama bilgisayarındaki standart HDD'ye göre bu fersah fersah daha iyi elbette. Soruna gelecek olursak, SSD kullanabilirsin evet. Hatta kullanmalısın zaten. Özellikle Windows 10 varsa, SSD şart diyorum ben.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • eyvallah hocam aradığım cevap çok sağol kullanici782201 5 yıl önce