Bilgisayarıma V9TR bulaştı, kaldıramıyorum

windows 7 kullanıyorum , V9TR.com yapıştı. internetteki bütün işlemleri yaptım çalıştırdan girip star page değiştirme, internet explolere dan ayarlardan girip kısa youlun silme vs,

 kurtulamadım . en sonunda Adw Cleaner indirdim o da kurtulamadı ne yapmalıyım? chrome, bütün adobe programlarını kaldırdım

v9tr açılıyor, sonra DealExtreme diye program açılıyor, ne sonunda da traffic. uzantılı başka bir program peşpeşe açılıyor

yukselu yukselu (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    DealExtreme gibi programlar istenmeyen reklam yazılımlarıdır.

    Mutlaka Malwarebytes anti-malware ile bilgisayarı taratın.

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    hakan hakan (15424)