Bilgisayarıma .vawe fidye virüsü bulaştı. Nasıl çözerim?

ÖNCELIKLE SLM ARKADASLAR BILGISAYARIMA VAWE UZANTILI BIR VIRUS BULASTI NE YAPMALIYIM ACIL YARDIMA IHTIYACIM VAR TUM BILGILERIMIMI FILM ARSIVIMI KULLANAMAZ HALE GETIRDI

kullanici805685 kullanici805685 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    .vawe uzantısı Stop (DJVU) fidye yazılımına ait bir uzantı. Şuanda sadece Offline Key ile şifrelenen dosyalar çözülebiliyor. Bunun dışında Online Key ile şifrelenen dosyaların şifresini çözmek mümkün değil.

    Yapabileceğin her şey şu linkte yazıyor:

    Bilgisayara Stop (DJVU) fidye virüsü bulaştığında yapılması gerekenler

    Bu linkte offline, online key nedir, neler yapabilirim hepsi var.

    alattin alattin (16984)